Open minding


A teraz weź głęboki oddech i uwolnij swój umysł od natłoku codziennych myśli. Zamknij oczy, wycisz swoje wnętrze, pomyśl o potrzebach swojej firmy lub organizacji i całkowicie wyzwól umysł spod przemożnej władzy stereotypowego myślenia o public relations i o jego poszczególnych kategoriach. Żyjemy w tak dynamicznie zmieniającym się środowisku informacyjnym, iż granice tych kategorii nieraz zatracają się, przenikają, ulegają hybrydyzacji i tworzą nowe mechanizmy.


Na stronie „O nas” przywitaliśmy Cię myślą pradawnego mistrza Sun Zi. Opis naszych usług również zakończymy przemyśleniem tego genialnego stratega, z którego do dziś czerpią ekonomiści, handlowcy i specjaliści komunikacji marketingowej. „Na ważnych pograniczach zawieraj sojusze” – rzekł Sun Zi w IV wieku p.n.e. i ta jego zasada obowiązuje do dziś. Obowiązuje także w public relations, które funkcjonują obecnie właśnie na wielu pograniczach ludzkiej aktywności.


Pomyśl, że możesz związać się z agencją PR taką jak nasza, z którą możesz sięgać gwiazd, gdyż jest to agencja wyzwolona spod władzy stereotypów. Niemożliwe? Zdarzyło nam się organizować seans łączności satelitarnej między warszawskim hotelem Marriott a stacją kosmiczną Mir. Wszystko to na zlecenie korporacji Kapsch. Polska młodzież mogła wówczas porozmawiać z międzynarodową grupą kosmonautów na orbicie wokółziemskiej.


Powiedz nam, jakie są oczekiwania podmiotu, którym zarządzasz, my zaś dobierzemy sposoby działania, które – jeśli tylko chcesz – wymkną się prostym definicjom i kategoryzacji.

 

© 2012 Polonia PR