B2B PR

Bez sprawnego komunikowania się ze środowiskiem gospodarczym, w jakim funkcjonuje dana firma, trudno już dziś wyobrazić sobie efektywne relacje biznesowe. Business-to-business public relations są dla każdej firmy mechanizmem budowania swojej pozycji na rynku, ukazywania jej rozwoju, poszukiwania partnerów do przyszłych zamierzeń itp. Przez wiele lat byliśmy wydawcami i redaktorami mediów o charakterze eksperckim, które były skierowane do partnerów biznesowych. Mamy w tym zakresie olbrzymie doświadczenie i potencjał wydawniczy.


Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi B2B PR ściśle dopasowane do ich potrzeb i okoliczności rynkowych. Cykliczność i systematyka tego typu działań ułatwiają firmom wiele posunięć gospodarczych zarówno bieżących, jak i przyszłych.


Zanim powstała Polonia PR nasi specjaliści przez dziewięć lat redagowali i wydawali kwartalnik Eutelsatu służący między innymi w rozbudowanych programach B2BPrzed utworzeniem Polonii PR nasi specjaliści przez blisko dwa lata redagowali i wydawali kwartalnik firmy Nitech służący w różnorodnych programach B2B 

© 2012 Polonia PR